Hemen Arayın!

+90 216 508 13 01

Hakkımızda

0 +

Yıllık Tecrübe

HAKKIMIZDA

Biz Kimiz Ve Neler Yapıyoruz?

Türkiye’de vinç hizmetleri sektöründe 2008’den bu yana 15 yıllık tecrübesi ile yer edinen Gökçel Vinç; yenilenen teknolojiyi daima takip eden ve kendi bünyesine dahil etmeye çalışan bir tutumla etkinliğini sürdürür. Kaliteden ödün vermeme ve güvenliği önceleyen Gökçel Vinç, platform ve vinç kiralama hizmetlerinde titizlikle çalışır.

15 yılı aşkın tecrübemiz, uzman kadromuz ve üstün lojistik ağımızla sektörde fark yaratmak ve güncel teknolojiler, yenilikçi fikirlerle kendimizi sürekli geliştirmek için çalışmaya devam ediyoruz.

Taşıma, montajlama, altyapı ve üstyapı hizmetlerinde destek alma gibi birçok alanda faaliyet gösteren Gökçel Vinç, tek bir yerden ihtiyaçlarınızın tamamını karşılayacak bir sistem kurmuştur. 14 yıllık tecrübesi ile müşteriyi en iyi şekilde anlayarak ihtiyacına yanıt verir. Her zaman iletişime açık ve yapıcı bir tutumla müşteri memnuniyetini en üstte tutar.

0 +

Yıllık Tecrübe

0 +

Personel Operatör

0 +

Mutlu Müşteri

0 +

Güvenilir Referans

GÖKÇEL VİNÇ

Misyonumuz & Vizyonumuz

MİSYONUMUZ: Türkiye sınırları içinde Avrupa standartlarına uygun bir şekilde teknolojik gelişmeleri bünyesine dahil eden ve bunları hizmetlerinde sağlayan Gökçel Vinç, ulusal bir marka olmanın sorumluluğunu taşır. Vinç sektöründe edindiği kurumsal kimliği doğru alanlarda kullanarak daima gelişimi ve başarıyı hedefler.

VİZYONUMUZ: Sürekli kendini yenileyen teknoloji, gün geçtikçe farklı girişimlerin ortaya çıkması; özellikle vinç sektöründeki gibi daha teknoloji ağırlıklı sektörlerde birçok kolaylığı da beraberinde getirir. Gökçel Vinç misyonunu; bu gelişmelere ayak uydurarak yeri geldiğinde bünyesinde de farklılıklara gitmek, farklı görüşlere alan açarak yeni hedefler belirleyerek ilerlemek şeklinde belirler.

Bilgi Almak İster Misiniz?

Hemen Arayın!

+90 216 508 13 01

Çalışma Alanlarımız

Gökçel Vinç, vinç ve platform kiralama hizmeti sunan bir firmadır. Çalışma alanlarımız şunlardır:

  1. Araç Üstü Sepetli Platformlar: Reklam tabela montajı, dış cephe temizlik hizmetleri, baz istasyonu montaj ve tadilat işleri, dış cephe havalandırma sistemlerinin kurulumu, dış cephe boya ve tadilat işleri, yüksek noktalarda ağaç budama gibi alanlarda size yardımcı olmak amacıyla araç üstü sepetli platformlar kullanmaktayız.

  2. Makaslı ve Eklemli Platformlar: Açık ve kapalı alanlarda 5 metreden 40 metreye kadar yüksekliklerde kontrolün sizde olduğu ekipmanlarla kiralama hizmeti sunmaktayız. Bu platformlar sayesinde güvenli ve kontrollü bir şekilde çalışmalarınızı gerçekleştirebilirsiniz.

  3. Paletli Örümcek Sepetli Platformlar: Zemin açısından hassas olan yerlerde ve ulaşılması zor noktalarda size operatörlü veya operatörsüz kiralama hizmeti sunmaktayız. Bu platformlar sayesinde işlerinizi güvenli bir şekilde gerçekleştirebilir ve erişim zorluklarıyla başa çıkabilirsiniz.

  4. Araç Üstü Hi-Up ve Mobil Vinçler: Her türlü yük ve eşyanızı istediğiniz yüksekliğe ve noktaya ulaştırmanızda size yardımcı olmak amacıyla araç üstü ve mobil vinçlerle hizmet vermekteyiz. Bu vinçler sayesinde taşıma ve yükleme işlemlerinizi güvenli bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

  5. Forkliftler: İnsan gücünün yetmediği tüm yük ve eşyalarınızın yüklenme, indirme ve istifleme işlemlerinde size yardımcı olmaktayız. Forkliftlerimizle bu işlemleri güvenli ve hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Gökçel Vinç olarak, geniş hizmet yelpazemiz ve güvenilir ekipmanlarımızla sizlere kaliteli ve güvenli bir hizmet sunmayı hedefliyoruz. İhtiyaçlarınıza uygun çözümler sunarak, projelerinizin sorunsuz bir şekilde ilerlemesine yardımcı olmak için buradayız.

GÖKÇEL VİNÇ

Hassasiyetlerimiz Neler?

Gökçel Vinç, bir vinç kiralama firması olmanın yanı sıra içinde bulunduğu çevreye, firma içindeki çalışanlara ve topluma karşı birçok konuda hassasiyet barındırır. Başlıca hassasiyetlerimiz şunlardır:

Çalışan Güvenliği

İçinde bulunduğumuz sektörde çalışan güvenliği en çok hassasiyet gösterdiğimiz alandır. Emniyet tedbirlerine prosedürde yazdığı gibi en uygun şekilde dikkat ederek çalışanlarımızın güvenliğini sağlıyoruz.

Sürekli Eğitim

Sürekli eğitim hassasiyetimizle çalışanların alan içindeki eğitimini destekliyoruz. Aynı zamanda bünyemizde çalışan operatörler eğitimlerini eksiksiz bir şekilde tamamlamıştır.

Sürekli Bakım

Gökçel Vinç içinde yer alan makinaların düzenli bir şekilde bakımı yapılır. TKM Mühendislik aracılığıyla yapılan bakımlar sonrasında raporlar tutulur ve bunlara uygun olarak çalışmalara devam edilir.

Daima Hazır

Müşteriyle anlaştığı tarih ve zaman için hazır bulunur ve herhangi bir aksaklık olmayacak şekilde sonlandırır. Bu konuda her iki tarafında mağduriyet yaşamaması için disiplinli bir çalışmayla işi sürdürüp tamamlar.

Çevre Dostu

İçinde bulunduğumuz sektörde çalışan güvenliği en çok hassasiyet gösterdiğimiz alandır. Emniyet tedbirlerine prosedürde yazdığı gibi en uygun şekilde dikkat ederek çalışanlarımızın güvenliğini sağlıyoruz.

Yüksek Disiplin

Gökçel Vinç ailesi olarak başarılarımızı sürdürülebilir kılmak ve müşterilerimize yüksek kaliteli hizmetler sunmaya devam etmek için disiplinli ve özverili olarak çalışmayı kendimize ilke ediniriz.