• Image 1
  Daima Zirvede
  Image 1
  Image 1
  Image 1
  Image 1
 • Image 1
  Image 1
Kiralık Vinç

Kiralık Vinç

Gökçel Vinç, kiralık vinç hizmetlerini ihtiyac olan her evrede değerli müşterilerine sunar. İnşaat firmalarında, elektrik üretimi yapan rüzgar güllerinin tamirinde, bina cephelerinde çatılarında, avm içlerinde, avm cephelerinde, reklam, afiş asma işlerinde, vinil germe harf montajı, süsleme gibi işlerinizde yanınızdadır.

Platform Kiralama

Sepetli Platform Kiralama

Kiralık sepetli platform ihtiyacınız için her zaman yanınızdayız. Vinç kiralama işlemlerini profesyonel ve çözüm odaklı uzman kadrosunun hünerli ellerine teslim edin, teknolojiye uyarlı, bakımları düzenli olarak yapılan can ve mal güvenliğine önem veren firma kültürümüz ile 7/24 hizmetinizdeyiz.

Sepetli Vinç

Sepetli Vinç

Kiralık vinçler iki ana ofis şubesinden yöneten Gökçel Vinç İstanbul'un tüm semtlerinde vinç kiralamaya devam etmektedir. Taşımacılık, yükleme, boşaltma, indirme, aktarma, katlara yük ve eşya vermektedir. Üstün hizmet kalitesi Gökçel Vinç'te bulunmaktadır.

GÖKÇEL VİNÇ

Farklı sektörlerde faaliyet gösteren müşterilerimize, sektöre özgü çözümler sunabilmek için Gökçel Vinç Platform hızlı, kaliteli, ekonomik ve yeni teknolojiye özel yapılanma üzerine kurulmuştur. Taşımacılık, yükleme, boşaltma, indirme, aktarma, katlara yük ve eşya vermektedir. Üstün hizmet kalitesi Gökçel Vinçte bulunmaktadır.

ÜSTÜN HİZMET KALİTESİ

 • İŞ GÜVENLİĞİ
 • OPERATÖR EĞİTİMİ
 • MAKİNA BAKIMI
 • ZAMANLAMA